Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím pán Kaněra. To čo píšete sú absolútne pravdy, myslím tým pasáže o individuálnom prístupe ku každému stromu, odrode, habitu, braní stromu ako súčasti prostredia, o tom že záhradkár sa učí celý život a nikto (ak sa drží pri zemi) nemôže povedať že v starostlivosti o stromy dosiahol dokonalosť. Vaše skúsenosti a umenie si vážim. Po prečítaní Vášho príspevku ale začínajúci adept záhradkárčenia zostane zrejme trochu v rozpakoch. Samoštúdiom sa to nedá, odborné kurzy tiež nič neriešia... takže čo má robiť? Z Vášho príspevku vyplýva, že by si mal zavolať odborníka ktorý sa mu o stromy postará (ak som to správne pochopil). Iste by to bolo riešenie, ale ak mám hovoriť za seba, tak by ma to ako adepta-záhradkára príliš nebavilo. Chýbal by mi ten pocit že je to výsledok mojej práce, len polievať a okopávať by ma asi neuspokojovalo. Ja si myslím (bez nároku na neomylnosť) že predsa len sa adept musí raz postaviť na vlastné nohy a zobrať nožnice do rúk. Cestou je zrejme kombinácia samoštúdia, odborných kurzov a v ideálnom prípade aj možnosť učiť sa od skutočného odborníka priamo v záhrade. A potom ešte schopnosť analyzovať vlastné chyby a poučiť sa z nich. Určite nie každý aj po prejdení tejto prípravy to bude zvládať (vídame občas naozaj zmrzačené stromy), ale inak to asi nejde. Aj dieťa sa raz musí postaviť na vlastné nohy. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika