Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nazdar. Tak nějak jsem nepochopil, co jste tím chtěl říct? Bylo tady v tom vlákně pár dobrých věcí, i když třeba jen pro mě. Jednak díky Jirkovi - dvojce, že si dal práci s hledáním citátů, jednak připomenutí významu slova oportunista. Určitě takové oportunisty znáte ze zaměstnání, pokud do něj chodíte. Taky jsem věděl, že inženýr je dobrej chlap a těžkej pohodář a proto úplně normálně na opakované dotazy odpověděl a teorie o špatné diplomacii si IH může klidně strčit za klobouk. Co se týče zlikvidovaného "smogu", tak kafíčko se pije dál, jen jsem uvedl, co se o něm kdysi psávalo. Tu Daníkovu adresu na novější názor jsem si nestihl opsat. Taky myslím, že příběh Kamila H. určitě nebude příběhem ojedinělým. Takových lidí tady bude určitě víc.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika