Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Je tu obdobie sadenia stromčekov, pre niekoho ako obnova starých, pre iných ako skúšanie nových odrôd. Všetci poznáme ten šteklivý pocit radostnej nedočkavosti, keď si odnášame domov čerstvo kúpený výpestok, ktorý sme doteraz v záhrade nemali. Zajtra zasadím 5 nových stromkov: slivku Hanku, hrušku Amforu, jablone Rubinolu, Lotos a Goldrush. Obzvlášť sa teším tomu Lotosu - po ňom som pásol už dlhší čas a teraz sa podarilo, stromček je navyše naozaj veľmi kvalitným výpestkom, čo sa týka tak koreňov, ako aj korunky. Taktiež som zvedavý na americký Goldrush, tento rezistentný "goldenoid" by mal svojou kvalitou a dlhou skladovateľnosťou výrazne posilniť ekipu žltoplodých odrôd v mojej záhrade. (Pôvod jablone Goldrush je na foto). Ešte plánujem kúpiť marhuľu Bergarouge a 1-2 jablone a 1 hrušku, o tých sa ale rozhodnem až na mieste, predstavu mám. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika