Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravíčko

Letos jsem začátkem února kopulací narouboval na zaslané podnože M26 a M7 odrůdy jabloní Cameo a Enterprise - foto 1.Nahradí zpravokořenělý Melrose (malá plodnost) a dále Šampion (silné nekrotické napadení kůry kmene).Pokračoval jsem v přeroubování Verierovy palmety (Banánové zimní).Použil jsem rouby z ujmutých loňských letorostů odrůd Jarka a Deliga.No spíše to byly nitky.Narouboval jsem je do tenkých plodonošů původní odrůdy - foto 2a3.Ujmutí Jarky 4 ze 4, Deliga zatím 2 ze 4 roubů.Vnější vertikály palmety na počtvrté přeroubovány tentokrát odrůdou Angold.Konečně se chytly - foto 4a5 + narašený roub Deligy.Použil jsem však tentokrát štěpařský tmel Legocortex.Velká spokojenost, odolává výborně vysokým teplotám západní zdi.Nezatéká do řezu roubování.Za 15 min. zatuhne a žádná teplota s ním nehne.To Primax a Jenten zatékají a způsobily předchozí nezdary. - Mičurin II (470 m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika