Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám dojem, že v této poloze pěstoval Coxovu renetu i pan Vysloužil. Spokojen nebyl. Odvolávám se často na pana Vysloužila, jelikož toho pěstuje nejvíce a znám jeho názory a nakonec svého času jsem znal i chuť jeho některého ovoce. Vzpomínám i na jeho někdejší svolení, že to dělat mohu. Jistě by Vám spíše doporučil Desert. Coxova reneta je ale jenom jedna a není ničím nahraditelná. Poměrně podobnou a dosti výraznou chuť má Bláhova oranžová reneta. Nic není ale úplně to samé. Někdy máte dojem, že v podobě švestky Hanity, Katinky nebo Presenty jíte Domácí švestku, ale je to jen dojem. Chuť je u všech trochu jiná, jen máte pocit dobré švestkové kvality. Já osobně tady nedávám Coxově renetě to nejlěpší a ani ona mně neposkytuje tu svoji klasickou příchuť. I když mně dnes jeden pán soukromě upozornil, že když pan Vysloužil zlikvidoval Bláhovo oranžové, tak to znamená, že to není žádný zázrak, nevěřte tomu. Svoji typicky výraznou příchuť ala Coxova reneta dává i v horších podmínkách. To jen pro toho pána, co mně napsal: "A co pořád máte s tou Bláhovou renetou?"

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika