Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím pán Polehla. Tá hrdzovitosť okolo stopkovej jamky je jednoznačne odrodový znak Rubinoly (už to tu bolo rozoberané). To ma netrápi, lebo s tým sa nedá nič robiť. Ak som písal že pred rokom boli Rubinoly krajšie, tak som to zasa nemyslel tak že tento rok sú škaredé. Len sa na mnohých plodoch viac či menej podpísali jarné mrazy. A bolo menej takých plodov, o ktorých môžete povedať že sú takmer dokonalé (tvarom, veľkosťou, vyfarbením a absenciou nejakých mini-kazov. Chodím s jablkami aj na medzinárodnú výstavu do Trenčína a preto popri štandardnej úrode hľadám na strome aj takéto jablká. Pred rokom a dvomi ich bolo viac než v tomto. Okrem toho Rubinola je pre mňa niečo špeciálne, najobľúbenejšia odroda, akási vlajková loď záhrady, preto mám na ňu špeciálne nároky :-). Takže sa netrápim, len by som to definoval ako miernu nespokojnosť. Ale zasa - kiež by bol každý rok aspoň taký ako tento, netreba mať príliš veľké oči a musíme prijať aj vrtochy prírody. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika