Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem se dnes konečně dostal k degustaci jablek Kanzi, měl jsem je volně uložené v košíku v chladné místnosti, něco jako nevytápěná garáž bez auta.Ve sklepě ve stodole by byly ke skladování lepší podmínky, ale mohl bych tam na ně zapomenout, tak byly na očích.Skladování do dnešního dne vydržely tři ze čtyř jablek, vcelku v dobré kvalitě.Čtvrté jsem zkonzumoval cca před třemi týdny, mělo malý flíček. Ve sklepě se stálou teplotou a vlhkostí by určitě vydržely do konce března bez úhony, pavděpodobně déle.Dužnina jablka je mírně aromatická, tuhší, pořád dostatečně šťavnatá, má poměrně vyrovnané cukry s kyselinami, je osvěžující, řekl bych chuť je velmi dobrá.Slupka při konzumaci nevadí, jablko se dá skonzumovat celé i s jádřincem.Odrůdu si na zahradě ponechám a přesadím ze školky "do řady."

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika