Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem doposud nad (Red)Topazem hůl nelámal, ani se k tomu nechystám.Již asi pátým rokem přináší výstavní úrodu větších, celočervených plodů.Ba dokonce se mi ho daří pěstovat i na M9ce, pokud odrůdový štítek na stromku neklamal.Pěstuju ho na drátěnce, v beztravním pásu, velmi kypré a hnojené zemině, možná to je ten důvod proč dosud neonemocněl krčkovou hnilobou, na kterou si mnozí ztěžovali.A každoroční přírustky ve dřevě jsou více než dostačující.Stromek prospívá a vypadá velmi vitálně.Na základě týchto poznatků jsem o pár roků později dokoupil dalšího Red topaze, opět na M9ce, který se letos přivedl do plodnosti.Stále čekám, kdy se začnou projevovat spomínané krčkové problémy této odrůdy ve spojení s M9kou.No nechci je přivolávat.Možná právě já mám to štěstí, že se jim tak daří, nevím.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika