Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Po pravdě likvidaci hryzců se věnuji jen chvíli. Zatim jsem jen odkoukal, že pokud se zasouvají nůžkové pasti (viz. obr) tak se nesmí moc rozšířit hryzci chodba. Přijde mi, že potvora pozná, co si dělal sám, má to nakalibrováno a rozšířeniny hned zakopává. Asi to chce použít již "jeté" rukavice od hlíny kvůli pachů a otvory pořádně přikrýt ať tam nejde vzduch, nejlépe nějakou kameninovou kachlí nebo cihlou a došlápnout. SuperCat mám též, rekl bych, že na hryzce je můj favorit. Finta - vzít nějakou tenkou tyč a píchat kolem stromku, až narazíte na tunel nebo když jdete po zahradě a zapadne Vám bota do hlíny umístit past. Musí být někde v průchozím tunelu. Stejně jako u krtků, umísťovat pasti na konec tunelu je dle mě jen ztráta času. Na konci je přirozeně opatrný a zahrabává. Když letí svým známým tunelem opatrný není. Výhoda supercat je malé narušení jeho chodby a dá se pěkně utěsnit.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika