Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pravidelně každé jaro v pupenech jabloní, švestek i třešní nacházím nějaké housenky, které vyžírají rozvíjející se lístky. Na mladém stromku dokáží nadělat velké škody, méžná ho i zcela zlikvidovat. Máte někdo tušení co to může být? Nějaký motýl? Na jabloních to asi bude mj. obaleč pupenový, podle toho, co jsem našel na netu. Ale na třešních to bude něco jiného. Někdy, pokud se jedná o roční, dvouletý stromek, tak ty housenky doslova vytahuju ven, abych zabránil nejhoršímu. Jabloně jsem teď(růžové poupě) zkusil postříkat Stewardem, který je docela šetrný prostředek,  uvidím, zda to bude mít efekt. Větší stromy neřeším, ten už nezlikvidují. Zajímal by mě názor ostatních. Šel by Steward použít i na květopase? Nikdy jsem ho neřešil, fungoval jako probírka, nicméně vloni mi zlikvidoval z 90% Dezert, Šampion byl taky hodně postiženej.

Jelen

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika