Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

S tím padlí si zatím hlavu nelámu - pokud jsou to 2 větvičky, tak je vylomím a zlikviduji. Bylo to na Jonagoldu a Topazu, který u mne na padlí dost trpí na to, že má být "málo citlivý".

Spíše chci dodržet letos důsledně jarní postřiky na strupovitost (což je na Jonagoldu nutné) od čehož si slibuji menší nutnost postřiků později na vyvíjející se jablka. Snad. A když už tak použít postřik, který pořeší i padlí. Jako bývalý odpůrce postřiků jsem bohužel musel konstatovat, že uprostřed čtvrti RD se zahrádkami, kde má prakticky každý na zahradě nějaké neošetřené, přehuštěné moniliózní či strupovité koště, to bez chemie zcela nepůjde.

Captan mám, Topas nikoli. Asi mám Talent, Zato, Merpan, Score, Dithane, Discus, Cu, Syllit, Thiram, síru...

Fuj, jak to čtu, pomalu bych ta jablka nejedl... ale to tam fakt všechno nechci dátblush

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika