Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Proběhl jsem své záznamy a zjistil, že TM Syllit + Reldan jsem za posledních 8 let použil třikrát. V jednom případě ještě se smáčedlem Ekol. A problémy nebyly.
Na všechny postřiky, včetně listových hnojiv, používám pouze měkčí vodu z potoka, teče mi před domem. Také řádně míchám a připravenou směs hned aplikuji. Jinak Syllit v každém vegetačním období míchám jak s triazoly, tak se strobiruliny. Kombinace Syllit+Rubigan bývala kdysi klasika a nejen u nás.

Pravda je, že Arysta ve svém katalogu uvádí, že Syllit nelze mísit s Nurele D, obsahující úč. l. chlorpyrifos, což je jen jiný izomer od chlorpyrifosu- methylu.
Kdo by chtěl mít jistotu, tak by v malé nádobce musel udělat zkoušku mísitelnosti.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika