Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím

Napřed bych chtěl všem poděkovat za jakokoliv reakci.

V prvé řadě chci znovu opakovat, že jsem tuto odrůdu dostal (čili zadarmo)

Je jedno přísloví " darovanému koni se na zuby nekoukej". Já osobně vyřazuji ty odrůdy, které mě opravdu zklamaly a to i při opakovaném vysazení na různých stanovištích.

Já mám ve zvyku odrůdu, kterou jsem sehnal se o ní vždy poinformovat a vyzkoušet a potom hodnotit.

Na rovinu Vám zatím řeknu, že pro mě byl největší zajíc Topaz!!!

Teď jsem ve střehu u Red Devil a Granny Schmit. Také Vás musím upozornit, že spálení je úděl instruktorú a fanatických milovníků ovocného stromu. Naše spáleniny zachraňují peníze a ztracené roky laikúm!!!

Balleríny zde nehodlám komentovat, tohoto zajíce si moda vychová sama.

Je zajímavé, že když zde byť právem zmiňujete Itálii, proč se nám nedaří přesvětčit většinu laiků, že se zde nehodí Golden a v některých oblastech Jonathán a hlavně Braeburn.

Já si pamatuji, že i u Jonagoldu a Fuji se hovořilo, že zde nedozraje do kvality a namrzá a opak je pravdou.

sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika