Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

O Deloru mohu i letos potvrdit to, co jsem uváděl v minulosti, včetně srovnávání s Rubínem. Letos to je moje nejzdařilejší odrůda na zahradě.


Ke konci července mi část zahrady zaplavila voda, ale nejhorší byly ty kroupy. Některé odrůdy zničily téměř stoprocentně,  některé silně poškodily tak, že vosy, sršně a hniloba měly vítanou příležitost. Úroda patří k nejhorším jaké jsem kdy měl.
Nejméně poničených plodů měl Delor, vedle rostoucí Rubín měl každý plod, který přežil až do sklině, nějak poznamenaný. Kupodivu dost poznamenaných plodů má i jeho další soused, Angold.
K Deloru bych ještě dodal, že mi neroste nijak bujně (štíhlé vřeteno na M26). Možná to je tou každoroční úrodností.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika