Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji za poslední reakce.

Jen pro pořádek jsem se pokusil o fotky, ale bohužel, jaro bylo rychlejší, než já. Teď už na třešni, z níž pocházel roub, jsou vyvinuté listy a prakticky žádný nevyrůstá z listových pupenů mimo květy ale prorůstají jakoby ze stejného místa jako květy, takže jsou mezi stopkami budoucích třešní. (foto 1) (k upřesnění odhadu stáří v minulém dotazu jsem přeměřil obvod kmene ve výšce 50 cm od země, cca 125 cm, čemuž odpovídá průměr cca 40 cm)

Na ještě starší třešni opodál (obvod kmene 180 cm, tomu odpovídá průměr cca 60 cm) jsou už také listy ale na hodně na výhonech za posledními květy (foto 2)

A z fotky naroubovaného semenáče by mělo být vidět, že přírůstky ani úmístění listů vůči květům příliš neodpovídá matečné třešni.(foto 3) Omlouvám se za nízkou kvalitu fotek Tož tak.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika