Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji za názor, trochu mě uklidnil.

Dotyčný strom (z něhož jsem bral rouby) má průměr kmene cca do 45 cm a nyní je jeho koruna jako sněhová koule chumáče květů na kratičkých výhonech a také na samých konečcích. Lity se teď jen zvolna objevují "nepřesně v úžlabí květů".

Vedle je také - asi i starší třešeň - má průměr kmene cca do 65 cm a nyní je její koruna rovněž jako sněhová koule, ale všude v koruně a zejména proti obloze je krásně vidět že po obvodu za posledními květy je ještě poměrně hustá "corona" výhonů bez květů, tedy s listovými pupeny.

Dnes to zkusím ještě ofotit, těžko se to popisuje.

Právě mě zarazil rozdíl mezi "výhonem z roubu" a stromem pro rouby (kdy typ květů a krátké přírůstky jsem bral za odrůdovou vlastnost - je tomu tak již více let, koruna se prakticky nezvětšuje, neroste do výšky ani do šířky)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika