Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Milý tazateli, pane 120.208, klidně můžete bez obav vystoupit ze své anonymity. Pokud sledujete déle toto fórum, tak jste si jistě udělal představu, co komu nejvíce chutná. Já preferuji ze starších odrůd Coxovu renetu a její některé křížence, z novějších rubínové odrůdy, snad v čele s Topazem. Vrátil bych se ještě rád, zřejmě ne naposled, k Jonagoldům. Prozatím jsem se nedostal v konzumaci dále, než k Marnice. A to díky tomu, že jsem byl upozorněn, že se jedná o podzimní odrůdu. Tento rok je zřejmě velmi příznivý, protože Jonagold Marnika, či Marnica, je dosti aromatická. Jonagold patří jistě k nejpovedenějším křížencům Jonathanu, což se letos opravdu potvrzuje. Proti některým chuťově nevýrazným rezistentním odrůdám je kupříkladu tato Marnika přímo pohádková. Chuť plná, výrazná, nasládle jonathanová. Není co vytknout a smekám před touto královskou odrůdou. Tím nemyslím jen Marniku, ale zřejmě i další povedené mutace.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika