Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Taky jsem často prováděl řez během celé zimy, většinou jsem řezal když jsem měl na to náladu, bez ohledu na to, jestli na to byla tzv. nejvhodnější doba. A jestli se to na stromcích negativně projevovalo, tak to nevím, protože jsem neměl srovnání.

Teď zkouším druhý extrém, mám vysazenou novou zahradu a tak aby na ní nebyly jen proutky,  ale aby se to co nejrychleji zelenalo, jsem si řekl, že to kromě sestřihu po výsadbě nebudu pár let vůbec stříhat.

No tak nějak je mi známo, že ty nižší formy se pěstovaly už i v 19. století, ale nějak to neproniklo do vesnického prostředí, kde žili moji prarodiče, ještě v sedmdesátých letech měli na zahradách samé vysokokmeny (od toho se odvíjí moje poznámka o sedlácích), i když moji rodiče měli na zahradě v té době samé zákrsky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika