Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky za vaši reakci pane Mittwochu. Roub jsem odebíral ze stromku postiženého rakovinou a pravděpodobně i gumovitostí z důvodu pro mne jedinečné chuti této odrůdy. Je to zajímavé, ale v mých podmínkách není vyhledávána škudci tolik jako Rubín, ani monilií jako např. Mc Intosh, každoročně bohatě kvete, nevím zda až do konce letorostů, protože jsem je zjara zkracoval, ale redukci nasazených plůdků musím provádět hned od loňského nástupu do plodnosti. Odrůda Lord Lambourne je v literatuře popisována jako ranně zimní, ale u mne začíná konzumní zralost prakticky při sklizni v polovině září a končí v listopadu/prosinci, kdy je dužina již znatelně sušší. Může tento posun konzumní zralosti také souviset s virem gumovitosti větví? U mladého stromku mi výhony zatím rostou téměř kolmo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika