Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny.

Začal jsem pěstovat sloupovité a sloupcovité stromky z důvodu omezeného prostoru. Nepočítám s nějakými velkými výnosy, mám to spíš pro rodinu ať je do čeho zakousnout na zahradě. Velmi mě sklamalo zahradnictví zzoja, které mě neodpovídá na e-maily takže dodnes nevím na jakých podnožích mám od nich jabloně. Dalších pár kousků mám z ekozahradnictví a letošních 14 kousků mám od p.Chovance. U něho je pěkně vidět co dělají sloupovité třešně. Má na prodejně 10 let staré stromky tak má člověk představu co mu vlastně vyroste na zahradě. Bylo mi od nich vše vysvětleno jak se o stromky starat a hlavně že sloupcovité jsou pouze jabloně. Přikládám pár fotek jak rostou stromky. Pro zajímavost ta višeň ještě nebyla stříhána a letos měla 4 višňe (sežrali je kosi... soused pořídil kosům koupací jezírko...). Ty stromky které vypadají jako tyčky bez listů mají ožrané kořeny od hryzce, letos jsem tak vytáhnul 4 stromky ze země úplně bez kořenů, snad se chytí. V dobré víře jsem dal kůru dokola a hryce není vidět. Uvidíme dál jak moc se rozrostou. Potkal jsem v zahradnictví jednoho pána a ten redukuje růst stromků plotosřihem, říkal že to dělá každý rok a trvá mu to cca hodinu. No nevím jak se na to tváří stromky, ale majitelje spokojený.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika