Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Míťo, pokud bych měl takové množství vlastních odrůd, jako Miloš, tak bych po těch marketových jablkách tolik nepošilhával. Bohužel marketová jablka vypadají vždy krásně, ale s chutí už to bývá horší. Vyjímkou je Braeburn. Myslím z těch velmi teplomilných odrůd. Je to asi opravdu tím, že jsou moc podtržené. U zde vypěstovaných marketových odrůd upřednostňuji menší nebo střední velikost plodů. Teď jsem měl možnost koupit nějaké Glostry, ale byly tak veliké, že mě to naprosto odradilo a nekoupil jsem ani jeden. Vyhovuje mně třeba menší až střední velikost Topazu. Ale zase příliš drobné plody nedosahují požadované chuti. Kdyby jste náhodou někdo věděl o odrůdě z podobně "ostrou" chutí, jako je Topaz nebo Otava, tak dejde vědět. A Míťovi ještě musím poděkovat za jeho smysl pro humor.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika