Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobré ráno pane Pal'o.Vaše Braeburny jsou vybarvenější.Máte opravdu výstavní kousky.Já jsem klidil kolem 18.října.Během jednoho dne byli dvě pod stromem, tak jsem zasáhl.Je to první úroda a optimální sklizeň v mých podmínkách musím ještě vychytat.Ještě jsem neochutnal ale z velikostí, tvarem i vybarvením jsem spokoje.Ve sklípku mě přímo přitahují.Zatím jsem odolal.Koupil jsem ji na podnoži J-TE-H.Výborně obrůstá a trohu více zahušťuje dlouhými tenkými letorosty.Zřejmě budu muset uplatňovat radikálnější letní řez pro lepší vybarvení plodů.Na podzim je slunce stále níž a osvětlení je horší.Z východu stíní sousedovo dvoumetrové maliní a z jihu přistiňuje můj Gloster.- Mičurin II

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika