Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Trošku se taky pridam a už sem to tu někde psal, a musím se také " trochu" resp. dost zastat pana neznámého. Jakožto pěstitel z jižní Moravy stejně jako pan Vysloužil v severnější části musím také ošetřovat meruňky i broskve jinak to u merunky neumim i když to tak moc neprehanim, letos jeden postřik lokálně systemickym Talentem a dobrý. Strupovitost u jabloní resim likvidací listí před "pučením" převážně zarytim popř postřik mocovinou 5% do opadavajiciho listí, a Rubín je "docela" v pohodě, zda se mi že strupovitost se nešíří na velkou dálku, to k tomu k těm zanedbanym zahradám v okolí. Lepem zabranuju mravencům do korun stromů jako roznasecum mšic, a zatím mladé kadlatky v pohodě bez sarky, v okolí likvidují zbylé nálety infikované jako rezidua sarky. Ostatní vážně neresim chemicky - padlí na jablonich občas vetyvka a co jako, a to su v teplé poloze, a dále zdravě a čistě rajčata, papriky, brambory hrášek, fazul, turkyn, mrkev - ta mi zas tak moc nejde, cibul občas kvetilka ale co, česnek mořím, kedlubny, salát, ostatní kostaloviny moc nejdou kvůli škůdcům, ale třeba se tady poucim :-) jahody OK., angrešt rezistenty, rybíz OK jen msici, do angreštum sem zabránil mravencům a OK. prostě pestuju jen to co mi jde na víc teď stejně nemám čas. U hrušně bych také řekl že čím dal od zdroje tím je cistci, mám 100 m dlouhou zahradu tak mužů porovnat. Prostě co budeme dělat až jednou "dojdou" chemikálie? ;-)) to jako umrem hlady?! :-) No a neměli by sme mi schopní, znalí a mající od toho trochu i zdravý odstup být schopni to zkoušet i dělat bez "toho"? :-) Dyt mi na tom existenčně závislý nejsme, ne? :-) Nebo jde o to to (ty výsledky) mít lepší než soused, :-) nebo někdo jiný (dosadte si kdo), za " každou cenu!!". Děláme to přeci pro SEBE naše blízké. S pozdravem hezkeho vecera __ K. z B.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika