Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Včely na jetel létají, ale nerady, právě pro délku květní trubky. Pokusy s drezírováním pro zvýšení výnosu jetelového semene se dělaly snad v 60 tých letech a popisovalo se to v časopise Včelařství. Myslím tím jetel luční, tak mně nechytejte za slovo. Pokud vím, tak včela není domestikovaná a nelze ji ničemu naučit. Taky jsem nepsal, že se včely něčemu učily. Je to pouze hospodářsky využívaný hmyz a nelze ji ochočit a učit. Ničemu se neučí, jen využívá svě reflexy, pudy a schpnosti. Nikde jem nepsal, že lidé zaznamenaly. Nečtete pozorně. Napsal jsem, že to pozoroval Doc. RNDr. Vladimír Ptáček z MUNI Brno, toho času jedna z největších kapacit přes včely (a čmeláky) v republice, na své soukromé včelnici u Brna. Popsal to ve včelařské diskusní skupině a já už to zde nebudu opakovat, slibuju. A opět to celé buď nechápete, nebo demagogicky převracíte. Nejedná se o idylickou vesničku, sem tam s pár úly. Končím s tématem, nemám co dodat.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika