Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V sadu za zahradou mam smisenou vysadbu ovocnych stromu. Cast jsou stare stromy odhadem 40 - 50 let, ktere plodi spolehlive a bez problemu a jedinym jejich nepritelem jsou pozdni mraziky. Vetsi cast je nova vysadba z poslednich 7 let. Celkem je to asi 200 stromu a keru. Dale pestuju drobne ovoce rybizy, angresty, jahody.

Na 6 arech pestuju zeleninu. Cesnek, cibuli, brambory, fazole, bob, okurky, rajcata, papriky, dyne...

Na 1 aru mame jeste jednu z vetsi casti bylinkovou zahradku + dalsi zeleninu.

Kdyz se objevi nejaky skudce (nebyva to casto), tak se snazim to vyresit jinak a pokud to vyresit nejde, tak danou vysadbu teto urcite plodiny v tom roce nekompromisne zrusim. 

Vetsinu zivocisnych skudcu mi likviduje drubez a ptaci, kterych tu hnizdi habadej. S plisnemi a houbami jsem problem v teto suche oblasti jeste nemel. Atd...

Veskera produkce je urcena pro rodinu, prodavam ale spise rozdavam jen prebytky.

Jeste bych chtel dodat jednu vec. Samozrejme ne vsechno se vzdy podari, ne vsechno je perfektni, ne vsechno mi vyjde. Ale o tom to podle me je. Chybami se clovek uci a ziskava zkusenosti a postupne zjistuje co ma a co nema smysl pestovat. Nemam zajem o nalestene plody, ktere absolvovaly 30 postriku. To radsi pretrpim par stroupku nebo cervika.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika