Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Musím se přiznat, že jsem nedočetl všechny příspěvky a s tím, jaké mám zkušenosti se jmelím v lese, jímá mně hrůza, že by se mi to rozšířilo v zahradě. Znám porosty borového lesa zcela zničené jmelím. Sedmdesátileté borovice v jejichž koruně se usadilo jmelí, ztrácí přírůstky, koruna se zasmolí pryskyřicí a po dlouhém živoření stromy usychají. Považuji umělé šíření jmelí za riziko podobné umělému množení lýkožrouta. Já bych na své zahradě jmelí nestrpěl a když už by se vyskytlo, co nejrychleki bych poškozené větve odřezal. Možná je to pro vás adrenalinová zábava, ale sousedi vám poděkují. Semeno se roznáší hlavně po projití trávícím traktem ptáků a těm je jedno, kde ho zasejí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika