Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj Ondro

Kanadská reneta je ve všech starých ovocnářských knihách vychvalována do jabloňářských pěstitelských oblastí jako hlavní tržní odrúda od zákrsku až po VK na semenáči. Podařilo se mi zistit, že je renetový triploid a geneticky spadá do této skupiny s Grávštýnem a Rubínem a Booscopské. Má i stejné neduhy jako tyto odrůdy. Akorád ve vzhledu plodu je jejich černá ovce. V chuťových vlastnostech byla hodně vychvalována.Mě osobně renety moc nejedou, ale chtěl bych ji napřed ochutnat a vyzkoušet. V Uvalně jí prodávají poměrně ve velkém. Musím přiznat, že jsem potřeboval stromek na parkoviště na přistínění auta a tak jsem spojil estetiku s užitkem a koupil jsem si Kanaďanku na semenáči jako užitkovou okrasu a dominantu. Jsem zvědavý jak si povede a jak budou chutnat její barevně nevzhledné plody. Akorád by mě zajímalo jak je na to s citlivostí na nekrotickou rakovinu dřeva.

ahoj vlada

sadař vlada 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika