Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Z pozdně zimních odrůd je pro mne abolutní špička v pořadí: Sirius, Goldstar, Otava, Opál a  ke kvalitním ještě lze přičíst i Melroze (není to však rezistent).

Z 11 letého vřetene Goldstaru pravidelně sklízím 30 kg kvalitních plodů (mimo loňska), i když je pravda, že je náročný na hnojení Ca.

Výborná Rozela se s nimi ve skladovatelnosti nedá vůbec srovnávat. Podobně Topaz, ve velikosti plodů i skladovatelností za nimi zaostává, i když je pravda, že třeba Otava také neoplývá velikými plody.

Dosud mi nazaplodily odrůdy Admirál a Shalimar, které šlechtitel deklaruje jako květnové.

Podobně holovouské odrůdy Andera a Benet mi také ještě nezaplodily i v důsledku loňského a letošního mrazu. Dostatečné zkušenosti zatím nemám také se Starkresou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika