Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak pak nevím, asi máme každý jiný Beforest.Cítím se podveden, zneužit.Myslel jsem, že odrůdu, která mi šmakovala, byla vstupenkou do ráje, že to je Beforest.Připomínám ještě, že odrůda byla dost pozdě sklizena, plody velmi zdařile vybarveny, a už při česání byly výborné.V zimě jsem si je dával na příděl, aby se mi rychle nevyčerpaly.Pro mě je tedy chuť nepopsatelná.Té druhé odrůdy, kterou jsme česali měla tak nějak banánovou příchuť-té jsem si moc nevšímal.

Faktem je,že se na foru moc neprobírá,a někteří ji dokonce přeroubovali,ale mě to nevadí,a mám v plánu ji ještě přiroubovat na jiný stromek.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika
Trendy ze sítí 32. týden

Trendy ze sítí 32. týden

Zahrada ve žluté barvě

Zahrada ve žluté barvě

Zahrady jsou pro mnohé z nás místem odpočinku, radosti a inspirace. A co kdybychom si představili za...

<a></a>Co sázet v únoru do skleníku?

Co sázet v únoru do skleníku?

Únor je obvykle stále ještě velmi chladným měsícem, takže pokud máte skleník, může být pro vás nápom...