Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Myslím, že tato odrůda si již dávno zasloužila mít vlastní vlákno. TOPAZ (Rubín x Vanda) patří k nejvýraznějším rezistentním křížencům posledních let. Svou prvotřídní chutí se může směle popasovat i se staršími zavedenými odrůdami. Chutná dokonce i lidem, kteří jinak jablka moc nemusejí. Myslíte, že alespoň jedna z deseti všelijakých novinek s rozličnými názvy, se jí v chuti alespoň přiblíží? Svoje plody jsem sklízel začátkem řijna z velmi vzrostlého roubu, kde mi hmyz laskavě zanechal alespoň menší přepravku 250 gramových plodů, což jsou pro mě středně veliké, plně dostačující jablka. Na jiném stromě přinesl roub plody jen drobné a ještě jsem je na tomto stromě ponechal splolečně s Goldstarem a částečně protrhaným Bláhovým oranžovým. Takže, vážení přátelé, chvalme Topaz, neboť takových řízných chuťovek nebude nikdy dost.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika