Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Miloš: Áno, zasadil som Matkino v mojej záhrade a tento rok som obral prvé plody. Sám som zvedavý, zatiaľ je na hodnotenie samozrejme ešte priskoro. Len pár poznámok: tie prvé plody rozhodne neboli 'sáček cukru', boli príjemne sladké, aromatické a voňavé. S chuťou som bol spokojný, nebudem ale tvrdiť že som nikdy nič lepšie nejedol. Matkino však vhodne doplnilo moju odrodovú skladbu - takto vyslovene sladkú odrodu som zatiaľ nemal. Na skladovateľnosti mi nezáleží, Matkino som sadil ako odrodu na okamžitú konzumáciu. Netrvám ani na vysokej plodnosti, na to mám dosť iných odrôd. Tvarovať strom mienim minimálne, dostane 'voľnú ruku', zasadil som ho na severnom okraji záhrady a slúžiť má aj ako 'vetrolam' severných vetrov, miesta na rast tam má dosť a bude to môj jediný vysokokmeň (resp. 'vysoký polokmeň'). Takže čas ukáže. Dúfam že aspoň paní Lída zdieľa môj názor, že Matkino do záhrady patrí 😉. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika