Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Važený anonime

Musím Vas předem upozornit, že jste nepochopil muj příspěvek. A je trestné obhajovat něco s čímž beztak sám ani nemáte s touto novinkou zkušenost alespoň 10 let. Jestli jste příznivcem Galy nebo Vám chutná tak je to čistě vaše věc, ale pro většinu zahradkářů, kteří si dají tu práci se stromkem, když si vzpomenou absolutní propadák. Tato odruda je maloplodá a hodně sladká. Vždyť Elstár dopadl téměř uplně stejně. Nezlobte se na mě, ale když tu píšete jak je Gala náročná na agropěstování tak to se mi určitě vubec nevyplatí jí jenom zasadit.  Vy jste mě tady vypálil s Jonagoldem, ale to je vaše ostuda. Já jsem měl možnost se starat o jonagold Decosta v 450 m. n. m. v jílovité pudě a viděl jsem i výsledky J.G. Prince z Popradu a bylo se na co koukat. Jablka byly i z horších oblastí velikostně a i barevně podobné Bohémii. A chuťové vlastnosti jsou vynikající. Jonagold je rozhodně méně strupatý než Idared. Já jsem vubec nepsal o tom, že tu Gala nedozraje ale o tom v jaké velikosti a za jakou cenu. Nevím naco se tu naši šlechtitelé předhánějí s novinkami, když stačí jedno pokušení z Kauflandu u několika lidí. Podle vašeho názoru, že mi z kauflandu chutnají pomeranče odrudy Navelina tak si je asi zasadím na zahradu a nebo fíky to by u nas už mělo rust a uzrát.

sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika