Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V srpnu na dovolené jsme po příjezdu do hotelu někde v Nevadě dostali v recepci "hotelové jablko" Red delicious, které bylo určitě kalifornské. Já jsem ctitelem pikantnějších jablek, takže jsem ho uložila do batohu, kde (zapomenuto) se mnou v rámci tří týdnů putování absolvovalo i sestup do Grand Canyon, kde bylo 47 °C. Po návratu domů jsem ho s překvapením z batohu vybalila zcela netknuté. Jablko nikdo nesnědl a bylo na jídelním stole až do Vánoc. Za tu dobu se jeho vzhled téměr nezměnil, jen zcela nepatrně svraštělo a ztratilo na váze. Po rozkrojení byla dužina dost suchá, moučná, místy mírně nahnědlá, ale chutí a vůni stále srovnatelná s čerstvým plodem, bez známek hniloby nebo rozpadu. Celá rodina jsme stáli v úžasu a kladli si podobné otázky jako Vy. Zuzana 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika