Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jako nestranný čtenář této diskuse jsem rád, že existují lidé, kteří lační po nově vyšlechtěných novinkách a mají je na zahradě snad ještě  před tím, než se stačí dostat do oficiálního prodeje. Testují je a mají zde možnost o nich poreferovat, chválit je, či před nimi varovat. Také jsem rád, že existují druzí lidé, kteří po určitých zkušenostech vysazují velké tvary a na nich stoleté odrůdy našich dědů a pradědů. Obě skupiny pěstitelů mi totiž umožní, abych si já, začátečník, mohl vybrat na přepestré paletě “barev a odstínů“ tu svou. Kdyby jedněch či druhých nebylo, paleta by zchudla. A to bych vážně nerad. Ať žijí lidé obou ovocnářských druhů i jejich kříženci! Abych se přiznal, tato diskuse o starých odrůdách na Slovácku mne o nic neobohatila. Pouze pobavila tím, jak pán A elegantně dloubl do zad pána B a pán B pak na oplátku zase zatáhl za ucho pána A. Tuhle neplodnou a už redaktorsky umravněnou diskusi proto přičítám času, kdy venku mrzne a nelze zalévat, kypřit ani nic otrhávat a srkat do pusy. Už z toho asi máme klávesové roupy.  Osobně se mi ale velice líbily diskuse o jednotlivých konkrétních odrůdách a jejich hodnocení, které tady v loňském roce spustil pan Petr z města slavných vítězství žokeje Váni. Škoda, že tato hodnocení tak nějak ustala a téma jednotlivých odrůd se kamsi vytratilo...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika