Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sirius mám pětileté vřeteno, třetím rokem zaplodil docela slušně, loni a letos docela pěknou násadu plodů silně zredukoval květnový mráz.

Co se týče chuti, nedokáži jednoznačně říci, jestli předstihuje mého dosavadního pozdně zimního favorita Goldstar. Uprostřed dubna děláme rodinnou degustaci na téma, jestli více chutná Goldstar, či Sirius. Zatím to je fifty fifty. Sirius oproti Goldstaru vydrží v dobré kondici do konce května.

Co se týče tvarování, navidím u něho žádný problém. Do štíhlého vřetene se tvaruje téměř sám, podobně jako můj další triploid Sir Prize.

To takový Angold, Jonagold a hlavně Hana dají podstatně více starostí,uvidím, jak to bude s Admirálem, mám ho teprv první rok.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika