Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bláhovo oranžové mám naroubované na stromě, který jsem sám nesázel a ani vlatně nevím, co je to za odrůdu. Nejspíš tento strom "nestojí" na podnoži M9, jelikož všechny na něm naroubované odrůdy (obě Bohemie, Topaz, Goldstar, Rubinola, Golden Delicious Reinders???, Resista rostou velmi bujně. Jediný, kdo tvoří vyjímku, je Bláhovo oranžové. Z hlediska proudění mízy má stejně dobrou pozici jako ostatní a nekrčí se někde dole na postraní větvi. Velmi mně tento roub připomíná Wagenerovo. Chtěl jsem po jednom místním pěstiteli roub Wagenerova, takže jsem se u něj stavil pro rouby. Nevím, jak starý to byl strom, ale jednoleté přírůstky na něm nebyly žádné a na starších převislých větví bylo větší množství plodonosného obrostu. Přesně tak vypadá i můj roub Bláhova oranžového. Rozhodně bych tedy nevolil pro tuto odrůdu slabě rostoucí podnož.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika