Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Nikam se nepoděl! Práve naopak - po rokoch pauzy som sa k nemu vrátil, a mladý stromček sa za dôveru odvďačuje tým najlepším spôsobom. Listy sú dokonale zdravé, plody už teraz veľké a bezchybné (fotky dosvedčia). Akoby Šampion vedel o všetkých tých výhradách k nemu (nebudem ich opakovať - viď príspevky na tomto vlákne), a preto vzorne 'maká' a momentálne výzorom a zdravotným stavom dáva na frak väčšine ostatných odrôd - aj pyšným 'rezistentom'. Šampion si u mňa nateraz svoju pozíciu v záhrade dokáže suverénne obhájiť. Chuťovo vynikajúca odroda, nedostatky ktoré ju sprevádzajú t.č. u mňa kompletne absentujú. Takmer mám nutkanie Šampion odporučiť na pestovanie, ale keďže nie je vôbec isté, že aj u Vás to bude takýto 'vzorniačik', tak radšej si hryziem do jazyka. U mňa si ale koleduje o 'permanentku'. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika