Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Bakeši, pokud o Akane uvažujete nebo ji vlastníte, je to dobrá volba.Velmi odolná ke strupovitosti.Plody menší až střední.Nejlépe pěstovat jako štíhlé vřeteno na M9 (plody jsou větší).Každoročně je třeba uplatňovat červnovou probírku plodů.Plody se Vám zvětší a k alternaci nemůže dojít.Takto ji pěstuji a ještě nevynechala.Základ je nepřeplozovat.Skvěle zvládla i letošní nepříznivé jaro a začátek léta.V odborném měsíčníku jsem o ni nečetl několik let, zřejmě silný kalibr proti dnešním zázrakům.Dal jsem si práci a prostudoval jsem několik ročníků zpět.Jednoznačné zjištění, doporučováno je asi deset odrůd stále dokola, světe div se, jedná se pouze o naše rezistenty.Viz poslední číslo.Svět úžasem strnul a přestal provozovat šlechtitelství.O jejich produkci jsem se objektivně nedočetl léta nic. Asi rezignovali.Nic proti našemu šlechtění, některé kultivary jsou vynikající ale chci vědět a být informován o odrůdách komplexně a objektivně. - Mičurin II

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika