Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kidd´s orange je asi nejúspěšnější potomek Coxovy renety, který našel širší tržní uplatnění. Pro mě osobně je to jediná dostupná náhrada za C.renetu, doposud běžně sehnatelná, alespoň tady. Pěstuje ji například ve větším množství blízké JZD(bývalé), zabývající se mimo jiné i produkcí jablek. Moje Kidd´sy jsou sice větší, s lepší chutí, ale díky hmyzu je jich málo. Vždycky jsem se podivoval jak mohlo na Novém Zélandě toho Kidda napadnout zkřížit tak chuťově odlišné odrůdy jako je Red Delicious a Coxova reneta. Ale pro mě je Kidd´s lahůdka, takže smekám. Škoda, že si člověk takto běžně nemůže koupit třeba Bláhovo oranžové, tam se Coxovka otiskla asi nejvíce. Ale mně chutná i docela obyčejná německá Auralia. Já už jsem prostě takovej starej coxovkář a jiný to nebude.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika