Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nemůžu si pomoct, ale po konzumaci několika plodů Vandy, se mi stále zdá, že to je Lord Lambourne s nepatřičnou příchutí. Lord Lambourne už tady máme mnoho let a já si ho nakonec začnu vážit stejně jako například Miloš. Je to takový "podzimní předskokan Rubínu", pokud se dá použít terminologie ze skoků na lyžích. Jeho nasměrování na "rubínová křížení" (s Goldenem) se mi zdá zdařilejší. Stejně je zajímavé, že z Rubínu a Vandy vznikla tak řízně ostrá chuť, jakou má Topaz. Co jsem zde napsal je momentální rozpoložení a není nikde napsáno, že se to v dalších letech nemůže změnit. Uznáte, že nebudu opěvovat něco, co by se opěvovat podle veřejného mínění mělo. Řídit se podle mého názoru nikdo nemusí a každý se může rozmyslet s výsadbou Vandy podle svého. Jinak, pan Mikeš popsal chuť Vandy velmi pěkně a je vidět, že k ní má kladný osobní vztah. Místo Vandy bych si dal něco pořádného z této skupiny odrůd, jako je například Mac Intosh, Lobo nebo Spartan. Pan Vlastimil by to ještě rozšířil třeba o Spencer. Co se týče jiných, ne zcela nových kříženců, jako je např. DULCIT (Dukát x Spencer) nebo DELICIA (semenáč Mac Intoshe), tak jelikož se o nich nemluví, tak to zřejmě moc povedené křížení nebylo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika