Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky za odezvu Palo. Založíme fan klub Coxovy renety a jejích kříženců jako je Bláhovo oranžové, Kidd´s orange, Auralia, Clivia, Dukát atd.  Nemám problém sehnat C.renetu, spíš bych potřeboval větší zahradu, abych mohl vysadit vše, co bych potřeboval. Coxovu mám na špatném místě a ještě k tomu na M9, takže nic moc růst. Jednou jsem koupil celou bednu jablek Coxovy od zahrádkaře, ale z bídou měly tak dvě, tři tu správnou chuť. Mně padlím ani strupovitostí moc netrpí, to Jonathan je na padlí větší přeborník. Mám tady hlavně problémy s hmyzem. Většinu jablek je poškozena, takže spadnou. Mám naroubované do starších stromů Topazy, Rubinoly a Bohemie, ale problém je udržet je na stromě. To peckoviny jsou proti tomu v pohodě. Díky za upozornění na Pinovu.    Petr 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika