Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Já mám stelné zkušenosti. Švestky u mne ve výšce 770 m.n.m. rostou velmi zdravě bez jakýchkoliv příznaků šárky. Pravdou je, že plodí dost nepravidelně, záleží hodně jaký je rok. Vloni byly opsypané, letos ani jedná švestka. Hodně záleží na opylování. Zde vysoko v horách na samotě nejsou žádné domácí včely, jen samotářky a čmeláci a těm tento rok na jaře nepřál. Ani zelená ringlota zde nemá příznaky šárky. Zato na švestkách - Domácí velkoplodé - se vyskytuje roztoč Halčivec, ale i když je ho hodně, nemá prakticky žádny vliv na kvalitu úrody. Takže, kdo chce mít kvalitní slivovicu, ať se stěhuje do hor. Rouby slivoní uskladňuji podobně jako p. Vysloužil s tím, že část roubu, která je v zemi - asi jedná polovina - tu zabalím do novín a položím šikmo do země a na všechno nahážu hromadu sněhu. Takto rouby vydrží velmi dlouho. U jabloní a hrušek to řeším ze stromu na strom. Příjemný den.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika