Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Promiňte že se zde naprosto neodborně budu dotazovat, můj děda měl na své zahradě jabloň, rodila žlutá jablka velice výrazné kyselé chuti, dužina byla taková moučnatá, výborné na vaření. Ta jablka měla i zvláštní široký tvar, byla poměrně velká. Lidem kteří je neznali příliš nechutnala, já je naopak miloval. Nyní vlastním domek se zahrádkou a marně po takové jabloni pátrám abych si ji zasadil a opět si pochutnal.

Vím že děda sám netušil, co je to za druh, říkali jí s babi podle chuti naprosto jednoduše,,citrónka,, Bohužel ani jeden z nich už nežije a strom nějaký trouba porazil s tím že je starý i když bohatě rodil.

Pokud by mi někdo dokázal poradit a třeba jen nasměroval správným směrem, budu mu strašně vděčen.

děkuji Milan

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika