Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň, mám Pinovu na MM106, sadil som je naraz s Topazom tiež na MM106. Oproti Topazu napriek rovnakej starostlivosti rastie asi o polovicu menej ale zato kvitne asi 4x viac. Z Topazu som už mal minulý rok prvú peknú úrodu cca 12 kg chuťovo veľmi dobrých jabĺk strednej veľkosti, posledné som dojedol 15.4 - všetko OK. U Pinovej si ešte asi na prvú dobrú úrodu budem musieť počkať.  Do vianoc stihli všetky plody mierne povädnúť a od stopky ich začala likvidovať hniloba. Plody boli skôr menšie, divná chuť, ochutnali a viac ich nikto z rodiny nechcel. Vraj sú veľmi tvrdé a trošku pripomínajú "cukrovú repu". Zato Topaz, Rubinstar, Jonagored Marnica, Goldstar, Šampion si všetci pochvaľovali.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika