Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak píše pan PP. Celá věc je mnohem složitější, než se na první pohled zdá, a vlivů je mnoho. Letošní počasí se probudilo pozdě ze zimy, a ne do jara, ale hned do parného léta. Když vezmeme v potaz, že včelí královna začíná klást při prvním výrazném oteplení a vývoj včelí dělnice trvá tři týdny, pak je jasné že včel je prostě málo a všechno nestihnou.  Včela má rozdílnou vnímavost k barvám spektra. Bílé barva je na okraji vnímavosti, proto barevné květyprostě lákají víc. To není můj názor, to je názor určité části odborníků. Pravda je, že včely mám na vlastní zahradě a moje vlastní stromy jsou proti jiným letům "tiché" Těch vlivů je samozřejmě mnoho, a všechny se prolínají. Pravda je i to, že je v květech málo nektaru. Nebo jste si nevšímli, že kvetoucí stromy "nevoní"?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika