Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ohledně dostatečného opylení jsem dost pesimista. Když rozkvetla meruňka, navštěvovalo ji spousta včel. V současné době kvete téměř všechno a včely na zahradě téměř nevidím. Všechny zahrady v obci jsou plné květů. Nejbližší dva včelaře mám více než 300 m a problém je také v tom, že v současné době začala kvést , a to letos nezvykle brzy, řepka. Ta se pěstuje na na velikých výměrách a republika začala žloutnout. To je pro včely výhodné.

Čmeláci včely nikdy plnohodntně nenahradí. Včela, pokud létá např. na třešně, tak v té době jiné květy nenavštěvuje. Kdežto čmelák jednou sedne na květ třešně, pak třeba jabloně nebo květ nějaké byliny.

Mám na zahradě dvě dutiny, v kterých čmeláci přebývají. Jsou v nich už po několik let. Ale málo platné včely jsou včely.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika