Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

K sepsání tohoto dotazu/zamyšlení mne vyprovokoval novinový článek a hlavně dnešní odpolední procházka zahradou (17:00 hod, 18 oC ve stínu, slunečno):

hrušně, třešně, višně, švestky kvetou naplno, některé jabloně začínají nakvétat (pěnišníky, magnólii, tulipány nepočítaje). Během asi 5 minutové procházky jsem na zahradě potkal asi 5 (slovy pět) včel, které se zarputile věnovaly květům modré barvy ve skalce a na zídkách - pod bíle kvetoucími stromy ticho... (k nejbližším úlům místního spolku to mám vzdušnou čarou nějakých 100m)
Docela mi zatrnulo, podle násady to vypadalo na pěknou úrodu, jestli to teď vše spadne neopylené. V týdnu se na zahradu dříve než po čvrté nedostanu, takže netuším, jak to vypadá třeba v poledne. Jak jste na tom u Vás?

P.S. některé věci jsou zřejmě velmi relativní - téměř souběžně tady jdou diskuze na téma "jak se zbavit včel"...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika