Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vašku, souhlasím s Vámi,  
spousta lidí zbytečně zakládá nová vlákna místo aby nejdřív 5 minut hledali v archivu...
Bohužel Internet je i o tomhle mumraji a lidi asi nepředěláte, ani kdybyste je mlátil lopatou přes hlavu. Máte-li už nasnímané nějaké fotky, prosím hoďte je sem a pokračujte prosím, je to přínosné.

V jednom z dalších zde vláken běžela diskuze o originál belgických kamenech, ty dneska (ani pro našince) nejsou extrémně drahé, problém byl spíše v poštovném - většina německých i belgickcých shopů si přirazila 15-16 euro za dopravu a tohle jsem už třeba já nechtěl akceptovat...

Minulý týden se mi podařilo na německé e-bay objevit dobráka, který chce necelé 4 eura za dopravu a druhý kámen má dopravu zdarma... Obratem jsem 2 objednal(jeden schovám klukovi), dneska - po 5 dnech- dorazil balíček. Jednu věc vím už teďka - že ty kameny otestuju "po truhlářsku"(tj na dlátech ev. želízcích hoblíků - chci říci, že pro broušení roubovacích nožů maj ty kameny příliš kvalitní povrch a u trulářského nářadí mohu ty belgičáky srovnat s japonskými vodními kameny. Tomáš

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika