Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
šikmý řez - aha, to mě nenapadlo... takže můžu být v klidu a stříhat dál rovně :) stříhání, podnože - no jo, pozdě... ale příští řezy budu dělat sama, slibuju :) Akorát teda s tou podnoží si nejsem jistá, mám M7, sháněla jsem i tu MM 106, ale nikde nic. Prostě všude mají M7 nebo M9... i když jsem to o podnožích pročítala několikrát, tak stejně pořád nevím, co je vlastně to nej... :( druh - jojo, uvažovala jsem o tom Siriu nebo ten Goldstar, uvidíme, co seženu roub - tak to jsem naštudovala u Jeromeho, protože to tam má i pěkně nakreslený... to je asi jedno z mála, co jsem snad udělala fakt dobře :) a ostatní - náhodooooou, už jsem úspěšná :) pěstitelka rybízů, angreštů, borůvek kamčatských i kanadských, maliny tu taky nějaký jsou, ale zkoušela jsem i Pepíno - nepodařilo se, nestačilo dozrát :(a teď ještě pokukuju po broskvi - asi Redhaven. A to bude tak všechno, poněvadž na našich 650 m2 už se víc nevejde :)
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika