Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

:)) dopadlo to šíleně!!

Jak tak pořád brouzdám s kočárem po vesnici, tak neustále šmíruju jabloně sousedů!! :) Ale je to děs, nikdo to už neřeší a když už řeší, tak po svém - řežou, kde se dá a hlavně skoro všechno. Ale co mě zarazilo - už několikrát jsem viděla strašně šikmé řezy?? U nás doma jsme vždycky stříhali rovně, ale místní tu vytváří hroty???  Co je správně?? :-o

Každopádně jsem se řídila přesně podle vašich rad, pročetla jsem Jeromeho rady (super!!), vykopala kráter, navozila novou zeminu, prohnojila a nakonec koupila Rozelu. A protože jsem se teda ještě na střih necítila, tak mi ji v místním zahrádkářství i sestříhli. Představovala jsem si, že domů přijedu se stromečkem a místo toho jsem přijela s kůlem!! :))

No... a nakonec uvažuju, že musím koupit ještě nějakou zelenou jablůňku. Takže začínám bádat a pročítat, co by se jako asi hodilo. Takže se těšte na moje další superinteligentní dotazy :D

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika